Poslovalnica Ajdovščina

Župančičeva ulica 8a
5270 Ajdovščina

gsm: 031 672 452
tel: 05 364 30 30
fax: 05 364 30 31
E-pošta: ajdovscina@mjob.si

Urnik:
ponedeljek, torek, sreda in petek
od 9.00 do 12.00 in od 12.30 do 15.00
četrtek
od 12.00 do 15.00

Poslovalnica Celje

Levstikova ulica 5
3000 Celje

gsm: 051 656 333
tel.: 03 42 50 170
fax: 03 42 50 171
E-pošta: celje@mjob.si

Urnik:
od ponedeljka do petka
od 8:00 do 16:00

Poslovalnica Črnomelj

Zadružna cesta 16
8340 Črnomelj

gsm: 031 827 000
tel.: 059 340 170
fax: 059 340 171
E-pošta: crnomelj@mjob.si

Urnik:
od ponedeljka do petka
od 8:30 do 11:00
od 12:00 do 14:30

Poslovalnica Idrija

Kosovelova ulica 35
5280 Idrija

gsm: 051 352 001
tel.: 05 372 28 68
fax: 05 372 28 67
E-pošta: idrija@mjob.si

Urnik:
ponedeljek, torek, četrtek, petek
od 9:00 do 13:00
sreda
od 12:00 do 16:00

Poslovalnica Kočevje

Trg zbora odposlancev 10
1330 Kočevje

gsm: 031 368 993
tel.: 01 89 50 630
fax: 01 89 53 290
E-pošta: kocevje@mjob.si

Urnik: 
od ponedeljka do petka
od 08:00 do 11:00
od 11:30 do 15:00

Poslovalnica Koper I

Kidričeva ulica 1
6000 Koper 

gsm: 041 728 960
tel.: 05 630 67 40 
fax: 05 630 67 41
E-pošta: koper@mjob.si

Urnik: 
od ponedeljka do petka 
od 8:00 do 16:00

Poslovalnica Koper II

Čevljarska ulica 27
6000 Koper 

gsm: 031 329 842
tel.: 05 913 13 43 

E-pošta: koper@mjob.si

Urnik: 
od ponedeljka do petka 
od 8:00 do 16:00

Poslovalnica Kranj

Slovenski trg 8
4000 Kranj

gsm: 051 374 411
tel.: 04 20 20 450
fax: 04 20 20 454
E-pošta: kranj@mjob.si

Urnik:
od ponedeljka do petka
od 8:00 do 16:00

Poslovalnica Ljubljana

Slovenska cesta 30
1000 Ljubljana

gsm: 031 324 411
tel.: 01 24 14 520
fax: 01 24 14 522
E-pošta: ljubljana@mjob.si

Urnik:
od ponedeljka do četrtka
od 8:00 do 17:00
petek
od 8:00 do 16:00

Poslovalnica Maribor

Slovenska ulica 33
2000 Maribor

gsm: 065 554 173
tel.: 02 23 43 400
fax: 02 23 43 404
E-pošta: maribor@mjob.si

Urnik:
od ponedeljka do petka
od 8:00 do 16:00

Poslovalnica Nova Gorica

Kidričeva ulica 9
5000 Nova Gorica

gsm: 041 947 946
tel.: 05 330 90 00
fax: 05 330 90 45
E-pošta: novagorica@mjob.si

Urnik:
od ponedeljka do petka
od 8:00 do 16:00

Poslovalnica Novo mesto

Novi trg 9
8000 Novo mesto

gsm: 031 396 139;  
tel: 07/33 74 600
fax: 07 33 74 601
E-pošta: novomesto@mjob.si

Urnik:
od ponedeljka do petka
od 8:00 do 16:00

Poslovalnica Tolmin

Trg 1. maja 5
5220 Tolmin

gsm: 031 672 453
tel: 05 380 10 20
fax: 05 380 10 21
E-pošta: tolmin@mjob.si

Urnik:
ponedeljek, torek, četrtek, petek
od 09:00 do 13:00
sreda
od 11:00 do 15:00